2009/2010. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Vajta Krisztina Ady Endre Gimnázium
2. Kuffa Nikolett Ady Endre Gimnázium
3. Somogyi Noémi Ady Endre Gimnázium
4. Szekrényes Olga Ady Endre Gimnázium
5. Váradi Eszter Ady Endre Gimnázium
6. Geszti Gyula Ady Endre Gimnázium
7. Tóth Dávid Ady Endre Gimnázium
8. Kulcsár Ilona Ady Endre Gimnázium

2010/2011. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Vajta Krisztina Ady Endre Gimnázium
2. Konnát Árpád Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont Kovászna
3. Somogyi Noémi Ady Endre Gimnázium
4. Kuffa Nikolett Ady Endre Gimnázium
5. Nagy Anett Ady Endre Gimnázium
6. Konnát Levente Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont Kovászna
7. Domokos Fanni Ady Endre Gimnázium
8. Bódi Kata Antónia DE Kossuth Gyakorló Gimnázium
9. Geszti Gyula Ady Endre Gimnázium
10 Kalmár Nikolett Irinyi János Általános Iskola és Városi Könyvtár, Létavértes

2011/2012. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Vajta Krisztina Ady Endre Gimnázium
1. Nedró Zsuzsanna Ady Endre Gimnázium
3. Kuffa Nikolett Ady Endre Gimnázium
4. Domokos Fanni Ady Endre Gimnázium
5. Nagy Anett Ady Endre Gimnázium
6. Tompa Flóra Ady Endre Gimnázium
7. Geszti Gyula Ady Endre Gimnázium
8. Horváth Borbála Ady Endre Gimnázium
9. Dobos Bernadett DE Kossuth Gyakorló Gimnázium
10 Ternován Barbara DE Kossuth Gyakorló Gimnázium

2012/2013. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Domokos Fanni Ady Endre Gimnázium
2. Geszti Gyula Ady Endre Gimnázium
3. Bódi Kata Antónia DE Kossuth Gyakorló Gimnázium
4. Ternován Barbara DE Kossuth Gyakorló Gimnázium
5. Tar Dániel Ady Endre Gimnázium
6. Konnát Árpád Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont Kovászna
7. Pataki Gréta Ady Endre Gimnázium
8. Zolnai Fruzsina Arany János Általános Iskola Létavértes
9. Urbán Fruzsina DE Kossuth Gyakorló Gimnázium
9. Farkas Cecília Karolina Gimnázium Szeged
10. Serbán Zsanett Arany János Általános Iskola Létavértes

2013/2014. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Bódi Kata Antónia DE Kossuth Gyakorló Gimnázium
2. Huszti Anna Ady Endre Gimnázium Debrecen
3. Domokos Fanni Ady Endre Gimnázium Debrecen
3. Pataki Gréta Ady Endre Gimnázium Debrecen
4. Radeczki Kamilla Ady Endre Gimnázium Debrecen
4. Tóth Ildikó Ady Endre Gimnázium Debrecen
5. Izsoó Kolos Ady Endre Gimnázium Debrecen
6. Molnár Laura Arany János Általános Iskola Létavértes
7. Molnár Sarolta Debreceni Református Kollégium
7. Szilágyi Viktória Diószegi Sámuel Baptista Szakközép- és Szakiskola
8. Borbély Izabella Arany János Általános Iskola Létavértes
8. Orbán Leila Ady Endre Gimnázium Debrecen
9. Tar Dániel Ady Endre Gimnázium Debrecen
10. Urbán Fruzsina DE Kossuth Gyakorló Gimnázium

2014/2015. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Domokos Fanni Ady Endre Gimnázium Debrecen
2. Izsoó Kolos Ady Endre Gimnázium Debrecen
3. Huszti Anna Petra Ady Endre Gimnázium Debrecen
4. Gál Kitti Közgazdasági Szakközépiskola Hajdúszoboszló
5. Baditz Lili Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
6. Somogyi Viktória Ady Endre Gimnázium Debrecen
7. Herceg Evelin Ady Endre Gimnázium Debrecen
8. Orbán Leila Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
9. Gábor Zsuzsa Rebeka DE Kossuth Gyakorló Gimnázium
10. Lakatos Vivien Ady Endre Gimnázium Debrecen

2015/2016. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Rémai Martin Thury György Gimnázium Várpalota
2. Bódi Kata DE Általános Orvostudományi Kar
3. Gál Bernadett Ady Endre Gimnázium Debrecen
4. Huszti Anna Petra Ady Endre Gimnázium Debrecen
5. Balogh Anett Ady Endre Gimnázium Debrecen
6. Fazekas Panna Ady Endre Gimnázium Debrecen
7. Halmosi Luca Bolyai János Gimnázium Ócsa
8. Farkas Andrea-Szilvia Benedek Elek Pedagógiai Líceum Székelyudvarhely
9. Gergely Ágnes Benedek Elek Pedagógiai Líceum Székelyudvarhely
10. Baditz Lili Tóth Árpád Gimnázium Debrecen

2016/2017. tanév

Helyezés Név Iskola
1. Baditz Lili Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
2. Gergely Ágnes Benedek Elek Pedagógiai Líceum Székelyudvarhely
3. Farkas Andrea-Szilvia Benedek Elek Pedagógiai Líceum Székelyudvarhely
4. Vas Enikő Ady Endre Gimnázium Debrecen
5. Orbán Leila Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
6. László Szilvia Bolyai János Gimnázium Ócsa
7. Halmosi Luca Bolyai János Gimnázium Ócsa
7. Fazekas Panna Ady Endre Gimnázium Debrecen
8. Csákfalvi Réka Ady Endre Gimnázium Debrecen
9. Lajtos Krisztián Ady Endre Gimnázium Debrecen
10. Kiss Veronika Ady Endre Gimnázium Debrecen

2017/2018. tanév (5-6. osztályosok)

1. Dajka Fruzsina Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2. Kovács Hanna Lívia Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
3. Rab Hédi Lizett Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
4. Kósa Peónia Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola
5. Kozár Bettina Derecskei Bocskai István Általános Iskola
6. Váczi Petra Gönczy Pál Sport és Két Tanítási nyelvű Általános Iskola Hajdúszoboszló
7. Berecz Balázs Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola
8.  Nyeste Anna Sára Derecskei Bocskai István Általános Iskola
9. Kabály Zsanett Gönczy Pál Sport és Két Tanítási nyelvű Általános Iskola Hajdúszoboszló
10. Mikola Tábita Derecskei Bocskai István Általános Iskola

(7-12. osztályosok)

1. Orbán Leila Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
2. Fazekas Panna Ady Endre Gimnázium Debrecen
3. Jene Zsófia Ady Endre Gimnázium Debrecen
3. Joó Eszter Irinyi János Általános Iskola Létavértes
4. Szirmai Panna Eszter Vénkerti Általános Iskola Debrecen
5. Csákfalvi Réka Ady Endre Gimnázium Debrecen
5. Varga Renáta Bolyai János Gimnázium Ócsa
6. Baditz Lili Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
7. Ujvárosy Dóra Ady Endre Gimnázium Debrecen
8. Gergely Viktória Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
9. László Petra Fruzsina Vénkerti Általános Iskola Debrecen
10. Kiss Veronika Ady Endre Gimnázium Debrecen
10. László Szilvia Bolyai János Gimnázium Ócsa

2018/2019. tanév (5-6. osztályosok)

1. Rab Hédi Lizett Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Kendi Csenge Napsugár Orbán Balázs Gimnázium Székelyudvarhely
3. Blum Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
4. Fejes-Tóth Boglárka Vénkerti Általános Iskola Debrecen
5. Nagy Alexandra Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola
6. Váncsodi Viktória Derecskei Bocskai István Általános Iskola
7. Gyerő József Kőrösi Csoma Sándor Líceum Kovászna
8. Sztancs Fanni Vénkerti Általános Iskola Debrecen
9. Bicsinszki Melinda Vénkerti Általános Iskola Debrecen
10. Szűcs Noémi Vénkerti Általános Iskola Debrecen
10. Kaszás Blanka Vénkerti Általános Iskola Debrecen
10. Szirmai Bernadett Vénkerti Általános Iskola Debrecen

(7-12. osztályosok)

1. Gulyás Oldal Natália Bosa Milicevic Közgazdasági Középiskola Szabadka
2. Csákfalvi Réka Ady Endre Gimnázium Debrecen
3. Kecskés Bence Ady Endre Gimnázium Debrecen
4. Tamássy Boglárka Hőgyes Endre Gimnázium Hajdúszoboszló
5. Halász Benedek DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola Debrecen
6. Diós Letícia Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum
7. Joó Eszter Ilona Irinyi János Általános Iskola Létavértes
8. Kircsi Dorottya Réka Hőgyes Endre Gimnázium Hajdúszoboszló
9. Szirmai Panna Ady Endre Gimnázium Debrecen
10. Csikai Sára Irinyi János Általános Iskola Létavértes

2019/2020. tanév (4-6. osztályosok)

1. Blum Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Ézsiás Lotti Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Zakor Zsófia Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI
4. Csontos Csenge Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI
5. Véber Barbara Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI

(7-12. osztályosok)

1. Coadă Claudia Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
1. Rab Hédi Lizett Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Jene Zsófia Ady Endre Gimnázium Debrecen
3. Angi Nóra Ady Endre Gimnázium Debrecen
4. Kapitány Júlia DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola
4. Györfi Boglárka Ady Endre Gimnázium Debrecen
5. Gali Bence DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola
6. Harsányi Viktória Ady Endre Gimnázium Debrecen
7. László Fruzsina Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
8. Krisztián Erik DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola
9. Vida Nikolett Ady Endre Gimnázium Debrecen
10. Szolnoki Máté DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola