Versenyeredmény

Véget ért az Olvass többet! határtalanul magyarul vetélkedősorozat. Az eredményeket itt közöljük.

I. kategória (5-6. évfolyam)   
1. Horváth Petra Debreceni Dózsa György Általános Iskola 79/80 pont
2. Fölnagy Imola Sára Boldog Brenner Általános Iskola, Szombathely 77/80 pont
3. Zsolnai Lilla Debreceni Dózsa György Általános Iskola 76,5/80 pont
4. Homonnai Adél Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola 76/80 pont
4. Molnár Márton Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 76/80 pont
4. Demeter Csenge Gáti Kovács Vilmos Líceum, Gát (Ukrajna) 76/80 pont
4. Major Adél Eötvös József Általános Iskola, Hajdúböszörmény 76/80 pont
5. Szőcs Uzonka Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy 75,5/80 pont
5. Jaksa Lívia Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy 75,5/80 pont
6. Bojti Rebeka Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI, Kaba 75/80 pont
7. Elchlinger Leila Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy 74,5/80 pont
8. Tóth Tamás Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy 74/80 pont
8. Kovács Ibolya Zora Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 74/80 pont
9. Molnár Fruzsina Vénkerti Általános Iskola, Debrecen 72/80 pont
10. Lőrincz Eszter Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely 71,5/80 pont
10. Hegyi Boglárka Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr 71,5/80 pont
10. Vál Balázs Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola 71,5/80 pont
 
II. kategória (7-12. évfolyam)   
1. Lukács Izabella Benedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely 152/160 pont
2. Fazekas Kriszta Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium 142/160 pont
3. Rab Hédi Lizett Varga Katalin Gimnázium, Szolnok 139/160 pont
3. Homonnai Léna Debreceni Ady Endre Gimnázium 139/160 pont
4. Nagy Szandra Közgazdasági Technikum, Hajdúszoboszló 136/160 pont
5. Dudás Mercédesz Közgazdasági Technikum, Hajdúszoboszló 132/160 pont
6. Komjáthy Ráhel Zoé Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium 131/160 pont
7. Gavallér Bence Debreceni Ady Endre Gimnázium 126/160 pont
8. Kis Laura Virág Debreceni Ady Endre Gimnázium 121/160 pont
9. Erdélyi Lora Fanni Vénkerti Általános Iskola, Debrecen 120/160 pont
9. Zsupos Fanni DSZC Péchy Mihály Építőipari Technikum 120/160 pont
10. Hegyaljay Anna Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium 118/160 pont

 

Valamennyi helyezettnek és versenyzőnek gratulálunk, és várunk vissza mindenkit a 2023/24. tanévi versenyünkön. Addig is és azután is hasznos, jó olvasást kívánunk mindenkinek!


 

Oldalainkat 53 vendég és 0 tag böngészi